PR

Adrian kocha wszystkie kobiety. Ale czy znowu szokuje?

To nie Prima Aprilis, choć akcja ruszyła 01.kwietnia. Gwiazdą nowej kampanii firmy Adrian produkującej rajstopy została Anna Grodzka, była posłanka Ruchu Palikota i Partii Zielonych, działaczka społeczna i… osoba kontrowersyjna. A takie, kontrowersyjne, to Adrian kocha.Kampania przebiega pod hasłem „Adrian kocha wszystkie kobiety”, a jej elementem kluczowym są billboardy, na których widnieje zdjęcie uśmiechniętej Grodzkiej, prezentującej nogi odziane w cieliste rajstopy.

Do głównego hasła dodano odręczny napis: „Każdy ma prawo być sobą”, pod którym podpisuje się Anna Grodzka.

Firma Adrian, a właściwie to chyba jej właścicielka, odpowiedzialna za strategię i koncepcję marki oraz jej promocję, znana jest z kontrowersyjnych reklam, o czym już pisałem na tym blogu: Szok w reklamie modowej i O szokującym Adrianie raz jeszcze).

Czy Anna Grodzka, która kilka lat temu przeszła proces zmiany płci będzie równie kontrowersyjna? Opinie są podzielone. Na profilu marki nie zabrakło hejtów, ale są i bardzo pozytywne komentarze, doceniające to, że Adrian w swoich kontrowersyjnych kampaniach zwraca tak naprawdę uwagę na bardzo ważne problemy społeczne, dotyczące płci, nałogów czy zdrowia.

A Wam, jak się podoba Grodzka w rajstopkach na słupach i ulicach naszych miast?

Podziel się!