Social media

Automatyzacja na Instagramie. Pracuj mądrze a nie ciężko

Chcesz zostań królem Instagrama? Nic prostszego! Zadbaj o dobry content, najwyższej jakości zdjęcia, odpowiednio dobrane hashtagi, chwytliwe opisy, intrygujące bio, komentuj, lajkuj, angażuj się, słowem… pracuj 48 godzin na dobę/7 dni w tygodni. A może jest inne rozwiązanie? Tak! Automatyzacja zadań na Instagramie!

Pracuj mądrze a nie ciężko

Służą do tego odpowiednie boty, systemy, aplikacje, które dzięki zaawansowanym algorytmom w prosty, szybki i bezpieczny sposób rozwijają Twój profil, pozwalają na automatyczne nim zarządzanie, a przede wszystkim automatycznie wykonują najbardziej żmudne, pracochłonne czynności, jak lajkowanie, komentowanie czy – co najważniejsze – zdobywanie w ten sposób nowych followers’ów.
Takich wspomagaczy znajdziecie w sieci i w sklepach z aplikacjami mnóstwo. Problem w tym, że większość z nich… po prostu nie działa. Kolejne – to różnego rodzaju wyłudzacze, adware i malware. W kolejnych odcinkach „Automatyzacji na Instagramie” przedstawię Wam jedynie te rozwiązania, z których sam korzystałem lub korzystam, przetestowane i sprawdzone na różnych profilach.

Automatyzacja na Instagramie

Sztuczna Inteligencja pozwoli Ci urosnąć

Na początek, alfabetycznie, bierzemy pod lupę system AiGrow. System pozwala na inteligentne planowanie postów i całych galerii bezpośredni na profil na Instagramie. Oferuje podpowiedzi dotyczące hashtagów, lokalizacji i profili. Można także crosspostować w tym samym czasie pomiędzy różnymi kontami Instagrami oraz repostować z dowolnej strony, linku, hashtagu czy nawet lokacji.
Napędzany sztuczną inteligencją silnik rozwoju profilu. To oczywiście bot pozwalający zwiększyć ruch na Twojej stronie. W przeciwieństwie do innych zautomatyzowanych narzędzi, ntutaj AI najpierw generuje optymalnych użytkowników na podstawie hashtagu i kryteriów konkurencji. Następnie przejmuje zadanie generowania działań w Twoim imieniu. Wynik? Setki nowych i zaangażowanych zwolenników na twoją stronę każdego tygodnia.
Z poziomu panelu administracyjnego AiGrow możemy również zaplanować wysyłać Wiadomości Bezpośrednie (DM)  do nowych lub dotychczasowych obserwatorów tak, aby kierować ruch do Twojego Bio lub strony internetowej. Wszystko spersonalizowane i stargetowane oraz wysyłane w optymalnym czasie. Możesz również skorzystać ze skrzynki odbiorczej na pulpicie, aby samodzielnie przeglądać i odpowiadać na wiadomości.

Dodatkowa rekomendacja

W popularnym i wiarygodnym (jak sama nazwa wskazuje) serwisie TrustPilot AiGrow ma praktycznie same entuzjastyczne recenzje. Zobaczcie aktualne na dziś rankingi:

Jeżeli zainteresował Was ten system nie zwlekajcie dłużej – wystarczy założyć konto na AiGrow i zacząć pracować… mądrze a nie ciężko!

Podsumowanie

Główne funkcje:
Inteligentne planowanie postów
Usprawnione grupy zaangażowania
Inteligentny silnik rozwoju profilu
Spersonalizowany Wiadomości Bezpośrednie
Wydajność:
Wzrost organiczny
Zaangażowanie na postach
Marketing w Wiadomościach Bezpośrednich
Bezpośrednie planowanie postów
Inne funkcje:
Obsługa czatu
Kierowanie na odbiorców (targetowanie)

Podziel się!