Blog

Finansowa twierdza – jak stworzyć silne fundamenty bezpiecznej przyszłości

Finansowa twierdza to opowieść, która trafia prosto w serce (zdaniem Davida Golemana). Tak, opowieść. Nie polecam kolejnego poradnika autorstwa wszystkowiedzącego zawierającego cudowne rozwiązania każdego problemu, lecz powieść, która łączy w sobie zalety beletrystyki z podaniem przydatnej wiedzy. Dzięki temu powstała tzw. opowieść edukacyjna. 

Finansowa twierdza – dla kogo jest przeznaczona?

Dla tych, którzy kiedykolwiek mieli poczucie, że nie wykorzystują w pełni swoich możliwości, umiejętności. Nie żyją w pełni tak, jakby chcieli, jakby mogli i jak na to zasługują. Dla tych, którzy chcieliby zapewnić sobie nie tylko stabilną, ale i bezpieczną przyszłość opartą na silnych, finansowych fundamentach. Dla tych, którzy nie są oderwani od rzeczywistości i społeczeństwa, i chcieliby żyć pełnie i lepiej.

Linki do książki poniżej!

Zalety Finansowej twierdzy

  • książkę czyta się lekko, przez co nauka staje się przyjemnością
  • dostajemy cenną wiedzę w przyswajalnej formie
  • szybciej się uczymy
  • łatwiej się uczymy
  • szybciej przyswajamy i zapamiętujemy przekazaną wiedzę
  • zrozumiały, jasny styl
  • praktyczne umiejętności pokazane na przykładach

Co zyskujesz?

Dzięki tej książce poznasz m.in. różne finansowe drogi życiowe, odwieczne prawa bogactwa, wszelkie lichwiarskie i bankierskie sztuczki i… przekręty, tzw. piramidę społeczeństwa, a przede wszystkim – 10 zasad skutecznego budowania bogactwa. Odkryjesz także najlepszą dla Ciebie – a nie kogoś wydumanego – ścieżkę życiową zgodną z Twoim JA! Swoje „powołanie” i skuteczny sposób na jego spieniężenie. Będziesz potrafił reszcie wykorzystać swój życiowy potencjał i zaczniesz dostrzegać, że pieniądze tak naprawdę kryją się wszędzie. Poznasz zasady dobrego zarządzania pieniędzmi, aby od Ciebie nie uciekały. A potem poznasz ich znaczenie pieniędzy i wpływ na Twoje życie oraz dowiesz się, co zrobić, by za ich pomocą spełnić marzenia.

Pobierz darmowy fragment ebooka Finansowa twierdza

Daniel Wilczek  – człowiek sukcesu, który znalazł klucz do zarabiania pieniędzy. Okazała się nim wiedza z 300 książek, które przeczytał, przeanalizował, a zdobyte informacje zastosował w praktyce. Dzięki temu w 5 dni zarobił na foreksie 137 tysięcy złotych i zarządzał pozycją wartą 23 miliony złotych. Swoją wiedzą dzieli się z innymi – napisał 4 książki i prowadzi szkolenia o metodach wnoszenia się na swoje finansowe szczyty. Ma niebywały talent do wyjaśniania w prosty sposób skomplikowanych rzeczy i przekazywania ich w przejrzystej formie.

Więcej o książce

Wersja elektroniczna (PDF)
Wersja drukowana 
Wersja audio (MP3)
Wersja audio (Audio CD)

finansowa twierdza

Podziel się!