Blog

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny? Przekonaj się…

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny? Obrazileś się już na starcie? Ok, nie kieruję tego personalnie do Ciebie. A może właśnie tak, do Ciebie? Spójrz w lustro swojego życia i zastanów się czy naprawdę jesteś mądry, zdrowy i bogaty? Jakie jest Twoje myślenie, Twoje wartości i podejście do życia? Jesteś optymistą, pesymistą czy realistą? Wierzysz w los czy bierzesz los w swoje ręce? Na pewno pomoże Ci w tym książka „Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny…

Moja babcia miała takie powiedzenie: „Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny!„. Jeszcze gorzej być jednocześnie głupim, chorym i biednym. To już tragedia, ale… jest też dobra wiadomość: to wszystko wina Twojego myślenia!

Na pewno znasz osoby – bo nie mówię już o Tobie, żebyś nie uciekł, zanim doczytasz do końca – o małym poczuciu własnej wartości, a na dodatek negatywnych oczekiwaniach w stosunku do życia. Co gorsza, niewiele robią by zmienić ten stan rzeczy. Kurczowo trzymają się utrwalonego w duszy i w towarzystwie ofiary i jeszcze się z tym dumnie obnoszą! Kiedy spotkasz taką osobę, natychmiast opowie Ci o swoim pechu, najnowszych niepowodzeniach, tragediach i katastrofach, które jej się ostatnio przytrafiły. Wiedz, że nie muszą być ofiarami. Ofiary same sobe wybrały podświadomie taki los.

Skoro ty sam postrzegasz siebie jako ofiarę, tym bardziej ludzie wokół ciebie zaczynają widzieć cię w identyczny sposób. I tworzysz samosprawdzającą się przepowiednię. Zadowolony?

Jak zatem odmienić swój stan (nie los!) i stać się mądrym, zdrowym i bogatym?

Zmień myślenie. Od niego wszystko się zaczyna i na nim w zasadzie kończy. Przypomnij sobie sytuacje, kiedy mówiłeś „na pewno mi się nie uda”. I co? I nie udawało się! Kiedy myślisz, ba, jesteś przekonany, że Ci się uda – masz rację. Udaje Ci się.

Z książki Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny… Randy Gage’a dowiesz się m.in.:
jakie wzorce myślowe są nam wpajane przez całe życie od dzieciństwa i na każdym kroku, jak skończyć z postawą „ofiary”, jak zwyciężyć walkę o Twoje ciało, umysł i duszę, poznasz prawa dobrobytu.

Pomyślisz, kolejny poradnik motywacyjny z gatunku rozwój osobisty. Ok, jeśli tak pomyślisz, to masz rację. I niczego w swoim życiu nie zmienisz. Możesz też pomyśleć: przeczytam i zmienię swoje życie na lepsze. I też będziesz miał rację. Wybór należy do Ciebie. Dla ułatwienia – poniżej możesz pobrać darmowy fragment. Przekonaj się sam

Randy Gage – milioner, ekspert w dziedzinie rozwoju Randy Gageosobistego, autor kilku poczytnych tytułów, mówca, organizator szkoleń i kursów wspierających przedsiębiorczość. W środowisku ludzi sukcesu nazywany często Milionerem – Mesjaszem.

Pobierz darmowy fragment!

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny

Podziel się!