Moda

Kupuj odpowiedzialnie – modę w stylu gwiazd! – w aplikacji LESS_

Kupuj odpowiedzialnie – modne hasło! A gdyby tak jednocześnie kupować odpowiedzialnie (modnie) modne rzeczy? Na dodatek prosto z… szafy gwiazd? To możliwe, o czym zaraz się przekonacie!

Przegląd naszych szaf niejednokrotnie kończy się tym, że stare rzeczy wyrzucamy, a natychmiast kupujemy nowe. Jesienno-zimowa zmiana to dobra okazja, by spojrzeć krytycznie na zawartość własnej szafy. Idealny moment, by rozstać się z niechcianymi rzeczami i zaopatrzyć w te idealnie dopasowane oraz dobrej jakości. Trendy zmieniają się co sezon, wyprzedaże kuszą niskimi cenami, w efekcie szafa pęka w szwach, a my i tak nie mamy czego na siebie włożyć. Dlaczego? Bo styl to nie tylko modne ubrania.

Ołówkowa spódnica, jeansy, kilka dobrej jakości t-shirtów i eleganckie buty to doskonała baza. Do niej dokładamy temperament, który przejawia się w dodatkach, np. intrygujących kolczykach, kapeluszu, torebce. Charakteru nadaje koszula z fontaziem czy marynarka w oryginalny wzór. Detale mówią wiele o właścicielu. Tak swój styl budują znane osoby, a dziś część z nich przekazuje dalej prawdziwe perełki.

Marina, Maja Bohosiewicz, Sara Boruc-Mannei, Paulina Sykut-Jeżyna to tylko kilka nazwisk, które sprzedają swoje ubrania w aplikacji LESS_.

Bo jakościowe i piękne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody!

LESS_ to platforma, dzięki której sprzedamy niepotrzebne czy niepasujące już ubrania i znajdziemy takie, które z powodzeniem je zastąpią. LESS_ odpowiada także bezpośrednio na potrzebny tych klientów, którym bliskie jest dbanie o środowisko. Daje bowiem możliwość zakupu rzeczy z drugiej, a nawet trzeciej ręki.

Korzystają z niej również osoby, które na co dzień są podziwiane za styl – klasyczny, ekscentryczny, kolorowy, stonowany. Warto sprawdzić, jakie dodatki mają w swoich szafach, a część z nich wprowadzić do własnej garderoby.

W aplikacji LESS_ można kupić ubrania bezpośrednio od Pauliny Piątek, Agnieszki Hyży, Izabelli Miko, Sandry Kubickiej, Klaudii Halejcio czy Karoliny Pisarek.

Co bardzo istotne – i równie „modne” – część środków pozyskanych ze sprzedaży rzeczy znanych osób zasila konto organizacji Greenpeace oraz zbiórki prowadzone na platformie Siepomaga.pl.

LESS_ jest już dostępne w AppStore i Google Play. Aplikacja jest bezpłatna. Więcej informacji na: https://www.less.today/

Podziel się!