Blog

Nowa techno waluta przyszłości. Uwaga: limitowana liczba zaproszeń!

Plujesz sobie w brodę, że nie pomyślałeś o bitcoinach lata temu? Nie zrób drugi raz takiego samego głupstwa! Tym bardziej, że tym razem waluta przyszłości NIC Cię nie kosztuje! Oto nadchodzi nowy system waluty Initiative Q.

Jak informują twórcy Initiative Q, waluta zyskuje wartość wraz ze wzrostem jej popularności. Stworzono więc system zaproszeń, dzięki któremu możemy dołączyć do nowej sieci płatności. Każda osoba może utworzyć konto w Initiative Q zupełnie za darmo. Do sieci możemy zaprosić jedynie do 5 nowych osób.

Udział w nim kosztuje nas jedynie udostępnienie adresu e-mail, więc chyba warto zaryzykować i przez najbliższe lata śledzić swoje konto, a raczej wzrost środków na nim.

Za każdą z nich otrzymujemy dodatkowe środki w postaci waluty QWedle planów biznesowych Initiative Q, najwcześniej stanie się to w 2021 roku. Dodatkowe zasoby wirtualnych pieniędzy zdobędziemy w zamian za wykonywanie dodatkowych zadań, które pojawią się w przyszłości. Będzie to na przykład instalacja aplikacji mobilnej w swoim smartfonie.

Ludzie, którzy kupowali Bitcoiny, gdy mało kto wierzył w ich wartość, po paru latach sprzedają je za „grube miliony”. Chciałbyś tak samo? Zarejestruj się, tym bardziej, że nie wydasz nawet złotówki!

Po rejestracji dajcie mi o tym znać mailowo, ponieważ muszę zweryfikować każdą osobę!
Ilość miejsc ograniczona, tylko 5 osób!

Link do rejestracji

waluta przyszłości

Podziel się!