Blog

Testuj ulubione produkty i ciesz się nimi na dłużej!

Lubisz nowości, lubisz wyprzedzać o krok swoich znajomych posiadaniem gadżetów czy produktów codziennego użytku, które… jeszcze nawet nie weszły na rynek? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: istnieje rozwiązanie, dzięki któremu taki cudeńka mogą trafić prosto w Twoje ręce. Zupełnie za darmo, gratisowo, bez ukrytych haczyków i klauzul drobnym druczkiem.Chodzi o testowanie nowych produktów i dzielenie się opinią o nich – ze znajomymi, na blogu, w mediach społecznościowych. To nie tylko sposób na pozyskanie nowych produktów, ale i dobra zabawa. Takie możliwości zapewnia największa w Polsce platforma prowadząca kampanie oparte na rekomendacjach konsumenckich – Streetcom.

Jak to działa?

Rejestrujesz się w serwisie (jeśli nie chce Ci się czytać dalej, możesz to zrobić od razu, klikając w ten LINK.). Na początek wypełniasz kilka ankiet, dzięki którym zostaniesz dopasowany do odpowiednich kampanii, czyli do testowania produktów. Dla przykładu, jeżeli w ankiecie odpowiesz, że masz dzieci, psa czy kota – masz większe szanse zakwalifikować się do kampanii, w której testować będziesz produkty dla dzieci, psa czy kota.

Po zakwalifikowaniu się do danej kampanii otrzymasz – absolutnie bezpłatnie – zestaw pełnowartościowych produktów i próbek. W ten sposób zostajesz Ambasadorem Marki. Produkty możesz wykorzystać do osobistego testowania, do testowania wraz z rodziną czy przyjaciółki, a nawet do wykorzystania w konkursach dla czytelników Twojego bloga. Oczywiście, swoją opinią musisz się potem podzielić się ze znajomymi w codziennej rozmowie, we wpisie na prowadzonej przez siebie stronie, w mediach społecznościowych. Chyba niewiele pracy, jak za pełną pakę (wiem, co mówię, bo sam już nieraz brałem udział w ciekawych kampaniach) produktów pasujących do twojego profilu i zainteresowań. W końcu i tak codziennie rozmawiasz ze znajomymi, postujesz czy komentujesz na blogach i w social media. Na koniec wypełniasz raport (automatycznie dostępny w panelu Twojego konta Streetcom), opisując krótko opinie Twoją i Twoich znajomych na temat otrzymanych produktów.

Spodobało się? Możesz się zarejestrować od razu, klikając w ten LINK.

Podziel się!