Blog

Zwrot pieniędzy wydanych na zakupy? To możliwe!

Lubisz robić zakupy? Może też nie lubisz wydawać za dużo? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Od pewnego czasu możesz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy!

W skrócie – Jak to działa?
Rejestrujesz się w programie, kupujesz w wybranych sklepach aktywując aplikację czy wtyczkę do przeglądarki i już po pewnym czasie otrzymujesz zwrot części pieniędzy wydanych na te zakupy. Jego wielkość procentowa zależy od danego sklepu.

Programy lojalnościowe
Coraz popularniejsze są różnego rodzaju programy lojalnościowe. W jednych zbierasz punkty, które możesz potem wymienić na nagrody (zazwyczaj trzeba się spooro naczekać, że się doczekać jakieś nagrody, tak są drogie punktowo), w innych możesz liczyć na rabat. W tym przypadku otrzymujesz realną gotówkę prosto na swoje konto, bez wychodzenia z domu.

Nowa jakość na rynku e-commerce
Mowa o platformie Refunder.pl. Zakładając konto, logując się na nie, a następnie przechodząc do sklepów internetowych, gdzie robisz zakupy, zyskujesz zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w tych sklepach, które współpracują z platformą (kilkaset znanych, popularnych i mniej znanych sklepów i sieci handlowych). Wystarczy się tylko zarejestrować  i zacząć robić zakupy. Założenie konta jest oczywiście darmowe.

Jak to działa – krok po kroku
Zarejestruj za darmo swoje konto w Refunder.pl.

1. Zakupy zaczynaj od strony Refunder.pl i z niej dopiero przejdź do sklepu, w którym chcesz coś kupić. Możesz też użyć dedykowanej wtyczki do przeglądarek internetowych (moim zdaniem prostsza i bardziej intuicyjna obsługa). Wtyczka sama poinformuje Cię – po wejściu na stronę danego sklepu – że ten akurat sklep współpracuje z platformą i umożliwia zwrot części pieniędzy za zakupy. Masz również jasną informację o wysokości zwrotu (np. 5 procent). Ważne! Zanim dokonasz zakupu musisz za pomocą wtyczki aktywować swój zwrot.

2. Nie używaj innych stron z kodami rabatowymi. Ażeby prawidłowo zarejestrować zakup – i otrzymać zwrot – można korzystać wyłącznie z kodów dostępnych w danej chwili na stronie Refunder.pl.

3. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek czyli cookies.

4. Każdy sklep oferuje różny poziom zwrotu czyli cashback-u. Informacje o tym ile zwrotu możesz uzyskać, podane są w zakładce ze sklepami, a także we wtyczce i na stronach z wynikami wyszukiwania. Dla przykładu: szukasz w Google „spódniczka dżinsowa”, w wynikach wyszukiwania pojawia się, np. SKLEP XXX, a jeżeli współpracuje on z platformą, to od razu przy wyniku wyszukiwania/linku do skleu, masz informacje również o wysokości zwrotu.

5. Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe po uzbieraniu co najmniej 45 zł.

Spodobało się? Zatem nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś – tu zarejestrujesz się całkowicie za darmo!

Plusy zakupów przez Internet z wykorzystaniem Refunder.pl:

  • Zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy!
  • dostęp do ogromnej ilości produktów bez konieczności wychodzenia z domu
  • oszczędność czasu
  • oszczędność pieniędzy
  • możliwość poczytania opinii klientów przed zakupem.
  • brak kolejek
  • wszystko dostarczone do domu/ mieszkania
Podziel się!